Прес-реліз про надання соціальних послуг іматеріального забезпечення безробітним у січні-березні 2022 року

Дата: 11.04.2022 15:28

Послуги служби зайнятості за три місяці отримали 28,7 тисячі людей

У січні-березні 2022 рокупослугами обласної служби зайнятості скористалися 28,7 тисячі громадян, які шукали роботу. Із них 26,3тисячі мали статус зареєстрованого безробітного.

За цей період від 2,1тисячіроботодавців надійшло 8,2 тисячі пропозицій роботи.

Близько 5 тисяч громадян знайшли роботу за підтримки служби зайнятості

За сприяння обласної служби зайнятості отримали роботу 4,7 тисячі осіб, зокрема 4,5 тисячі зареєстрованих безробітних.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) працевлаштовані79 безробітних: із них 8 осібнедостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та 71 особа працевлаштована суб’єктами малого підприємництва в пріоритетних видах економічної діяльності.

Професійне навчання пройшли 2,3 тисячі безробітних

До участі в громадських та інших оплачуваних роботах тимчасового характеру у першому кварталі нинішнього року залучені 214 громадян.

Для відповідності професійно-кваліфікаційного рівня претендентів  вимогам роботодавців, за направленням служби зайнятості 2,3 тисячі  безробітних проходили професійне навчання.

Зокрема 1,6 тисячі слухачів навчались у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

17 громадян, старших 45 років, отримали ваучер для підвищення кваліфікації за спеціальністю «бджоляр».

На обліку – 17,2 тисячі безробітних

Станом на 1квітня 2022 року на обліку в регіональній службі зайнятості перебуває17,2тисячі людей. Отримують допомогу по безробіттю 15,5 тисячі клієнтів служби зайнятості.

За професійними групами, серед безробітних переважають робітники з обслуговування, експлуатації та контролюза роботою технологічного обладнання (21,2%), працівники сфери торгівлі та послуг (17,1%), представники найпростіших професій (14,9%), законодавці, вищі державні службовці, керівники, менеджери (10,2%), фахівці (9,6%).

Роботодавці пропонують 1,9 тисячі вакансій

До обласної служби зайнятості, станом на 1 квітня, підприємства та установи заявили 1,9 тисячі актуальних вакансій.

Найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації та контролюза роботою технологічного устаткування (35,6%), кваліфікованих робітників з інструментом (13,4%),  представників найпростіших професій (12,5%),  працівників сфери торгівлі та послуг (10,8%).

Інформація підготовлена відділом інформаційної роботи  Полтавського обласного центру зайнятості. Тел.: 51-84-38.