Міністерство аграрної політики та продовольства України зазначає про зміни порядку бронювання військовозобов’язаних

Дата: 13.04.2022 11:42

Міністерство аграрної політики та продовольства України зазначає про зміни Порядку бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, іншими державними органами, а також підприємствами, установами, організаціями, які задовольняють потреби Збройних Сил, інших військових формувань, населення в умовах правового режиму воєнного стану.

З метою організації бронювання військовозобов’язаних підприємств, установ і організацій просимо врахувати наступну інформацію.

При підготовці Пропозицій враховувати рішення Головнокомандувача Збройних Сил України щодо заборони бронювання військовозобов’язаних, які мають нижчезазначені дефіцитні для Збройних Сил України військово-облікові спеціальності: https://bit.ly/3E9rNqn

Урядовий портал