Українці можуть поділитися власними історіями про війну в новому чат-боті «…Відлік…24|02»

Дата: 05.04.2022 09:41

До і після. Не ми почали цю страшну війну. Але із 24 лютого у нас почався новий відлік життя. І боротьби за нього.

Про це йдеться на офіційній сторінці Facebook Олени Зеленської.

Втрата близьких. Втрата дому. Розлука. Переїзд у невідомість. Зруйноване рідне місто. Щоденна праця на перемогу. Відчай. Тривога. Надія. Серед страшної війни у кожного зараз своя драматична історія. Кожному болить спільне та своє водночас.  Одну з таких розповідей мені недавно надіслали. Життя серед війни. А в кінці, після запису відео, людина зізнається: «Знаєте, мені тепер легше».

Подумалося: чому б не прожити наші унікальні воєнні історії разом? Говорити й розповідати необхідно, інакше цей біль роз’їдатиме нас ізсередини. Із сумом, з усмішкою, з надією, з будь-якими емоціями – кажіть про те, що відчуваєте.

Надішліть свою історію на наш новий чат-бот «…Відлік…24|02» https://t.me/countdown2402bot, поділіться своїми переживаннями, думками. Планами! Знаю, що тепер вони грандіозні, як ніколи.

Зараз історія кожної окремої людини – це історія творення нашої державності, тут і зараз. Жива хроніка війни за незалежність, яка складається з окремих унікальних доль. Ти – важливий! Твоя історія – важлива! Розкажи її!