На Полтавщині призупиняється судноплавство й вилов риби

Дата: 01.04.2022 10:02

На Полтавщині встановлено заборону навігації для маломірних (малих) суден та вилову водних біоресурсів на водоймищах на період воєнного стану. Відповідне розпорядження підписав начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

«За зверненням Нацполіції на час воєнного стану призупиняємо навігацію малих суден. Виняток – судна ЗСУ, Нацполіції та інших органів державної влади. Маємо гарантувати безпеку на водоймищах Полтавщини», сказав Дмитро Лунін.

Також, відповідно до розпорядження в області заборонено промислове, спортивне та любительське рибальство.

«Прошу із розумінням поставитися до цього. Таке рішення – заради безпеки жителів області й для того, щоб органи правопорядку та ЗСУ могли цілковито контролювати безпекову ситуацію в області. Не забуваймо, що об’єктами уваги ДРГ ворога може бути також й інфраструктура, пов’язана з водоймищами», додав начальник Полтавської обласної військової адміністрації.