Щомісячна юридично-просвітницька газета «Правовий вісник»

Дата: 30.03.2022 16:21

За інформацією сектору "Чорнухинське бюро правової допомоги"Лубенського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги

Незважаючи на воєнний стан у нашій державі, фахівці системи безоплатної правової допомоги Полтавщини продовжують роботу на інформаційному фронті та знайомлять громадян з актуальною правовою інформацією сьогодення. Отож пропонуємо до уваги наших друзів, партнерів, колег та підписників спецвипуск юридично-просвітницької газети «Правовий вісник», де фахівці Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги Полтавської області зібрали найактуальніші правові консультації, що стосуються захисту прав громадян в умовах воєнного стану.

Деталі у наступному матеріалі: