Сертифікати користувачів КНЕ ДП ІДД ДПС, термін яких завершується, буде автоматично перевипущено ще на один рік

Дата: 25.03.2022 09:15

Державна податкова служба України повідомляє,що сертифікати користувачів КНЕ ДП ІДД ДПС, термін яких завершується, буде автоматично перевипущено ще на один рік.

Кваліфікованим надавачем електронних довірчих послуг Інформаційно-довідковим департаментом ДПС, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 березня 2022 року № 300 «Деякі питання забезпечення безперебійного функціонування системи надання електронних довірчих послуг», буде здійснено автоматичнее формування нових сертифікатів відкритих ключів користувачів за один день до закінчення строку чинності старих сертифікатів терміном дії на один рік. При цьому особистий ключ користувача не змінюється.

Звертаємо увагу, що користувачі, яким не потрібно автоматичнее формування нових сертифікатів, можуть скасувати діючі сертифікати одним із способів, наведених за посиланням: