Повідомляти про екозлочини можна через Оперативний штаб при Державній екологічній інспекції

Дата: 24.03.2022 15:05

При Державній екологічній інспекції України створений Оперативний штаб для формування єдиного реєстру збитків, заподіяних довкіллю внаслідок вторгнення російської федерації на територію України.

Для збільшення ефективності його роботи створений спеціальний сайт https://shtab.gov.ua. На ньому зібрана вся необхідна інформація про роботу штабу, його завдання, експертів і фахівців, які здійснюють збір, обробку й узагальнення повідомлень про екозлочини. На сайті можна залишити повідомлення про екозлочин, заповнивши форму із декількох уточнювальних питань.

Крім того, в Україні запрацював чатбот EcoShkodaBot, який допоможе швидко створити повідомлення про виявлене вами порушення й направити у штаб для опрацювання.