ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАНЯТТЯ З НАДАННЯ ПЕРШОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

  • 472

Фото без опису

Шановні жителі Чорнухинської громади!

Завтра, 24 березня 2022 року о 10.00 год біля приміщення військкомату (смт Чорнухи, вул. Мележика,14) відбудеться заняття з надання першої медичної допомоги. Просимо долучитися всіх бажаючих, адже такі навики повинна мати кожна людина, коли виникає якась критична ситуація. І не важливо, чи це мирний час чи коли виникає якась загроза. Навички домедичної допомоги можуть стати в нагоді будь-якої миті. А інколи це можливість допомогти людині вижити.