Відбулось засідання виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради

Дата: 22.02.2022 09:14

21 лютого 2022 року за головування заступника селищного голови Миколи Турчина відбулося двадцяте засідання виконавчого комітету з порядком денним:

1. Про затвердження Плану заходів щодо запобігання та протидії корупції у Чорнухинській селищній раді на 2022-2023 роки.

2. Про роботу сектору культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради за 2021 рік та основні напрямки діяльності у 2022 році.

3. Про роботу служби у справах дітей виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради за 2021 рік.

4. Про роботу комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Чорнухинської селищної ради за 2021 рік.

5. Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти Чорнухинської селищної ради у 2022 році.

6. Про організацію харчування дітей та розмір батьківської плати за харчування в закладах дошкільної освіти Чорнухинської селищної ради у 2022 році.

7. Про надання одноразової матеріальної допомоги.

8. Про влаштування недієздатної особи до психоневрологічного будинку-інтернату та встановлення опіки над земельною ділянкою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

9. Про затвердження положення про місцеву автоматизовану систему централізованого оповіщення (МАСЦО) населення на території Чорнухинської селищної ради та алгоритм дій.

10. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна.