У Чорнухинській громаді вшанували Героїв Небесної Сотні

Дата: 18.02.2022 13:39

18 лютого 2022 року селищний голова Олександр Василенко, заступник селищного голови Микола Турчин, учасник Революції Гідності Микола Сагань, представники громадськості відвідали Галерею мистецтв літературно-меморіального музею Г.С. Сковороди, де працівниками музею розгорнуто тематичну виставку «Небесна Сотня – гордість і сум», поклали живі квіти до символічної свічки памяті по загиблим Героям Небесної Сотні та вшанували хвилиною мовчання всіх, хто віддав життя за долю, за волю, за незалежність і свободу нашої з вами єдиної України.

Саме у період з 18 по 20 лютого 2014 року в Києві загинула найбільша кількість учасників протестів на Майдані під час Революції Гідності. Подвиг героїв Небесної Сотні має визначне значення для нашої Батьківщини. Перш за все, вони віддали своє життя за те, щоб кожен наш новий день був сповнений свободи, надії та світла.

Герої Небесної Сотні – уособлення людської, громадянської та національної відваги й самовідданості.