Звертаємося до жителів Чорнухинської територіальної громади

Дата: 15.02.2022 16:49

Шановні громадяни – жителі Чорнухинської територіальної громади. Для покращення обслуговування населення в сфері адміністративних послуг потрібно оновити дані в реєстрі територіальної громади.

Тому просимо тих, хто ніколи не звертався за реєстрацією місця проживання чи зняттям з реєстрації місця проживання (приписка і виписка), з’явитися у Чорнухинську селищну раду до адміністратора РТГ (Шостак Віталій Сергійович) (для жителів інших населених пунктів громади – у місцеві старостати) для оновлення ваших даних у реєстрі територіальної громади. Жителі Кізлівського та Харсіцького старостату повинні звертатися у смт Чорнухи.

Актуальні дані в реєстрі територіальної громади – легке та швидке обслуговування громадян.

Щиро сподіваємося на вашу співпрацю.