Підготовка до відзначення 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди триває

Дата: 11.02.2022 16:00

11 лютого 2022 року у голови селищної ради Олександра Василенка відбулася робоча зустріч з ректоркою Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка Мариною Гриньовою та директором комунальної установи «Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» Дмитром Соколовим щодо відзначення 300-річчя з дня народження Г.С. Сковороди на Чорнухинщині.

В ході зустрічі було підписано Меморандум про співпрацю та організацію взаємовідносин між Чорнухинською територіальною громадою та Полтавським національним педагогічним університетом імені В.Г. Короленка та обговорено питання співпраці педагогічного університету з викладачами та учнями загальноосвітніх закладів громади, проведення у Чорнухах Всеукраїнської науково-практичної конференції, проведення обласного літературно-мистецького свята «Благословенні, ви сліди мандрівника Сковороди» та інше.

Також цього дня гості відвідали Чорнухинський літературно-меморіальний музей Г.С. Сковороди де познайомилися з творчим спадком нашого славного земляка.