ЗВІТ про виконання «Програми розвитку підприємництва на території Чорнухинської селищної ради на 2021 рік»

Дата: 28.01.2022 13:17

Рішенням 8 сесії 8 скликання від 25.05.2021 року №1087 затверджена «Програма розвитку підприємництва на території Чорнухинської селищної ради на 2021 рік» (далі –Програма).

Програмою передбачено проведення заходів на суму  270 тис.грн.

Фактично виділено бюджетних асигнувань 250 тис.грн.

Відповідно до рішення 9 сесії 8 скликання від 24.06.2021 року №1340 «Про Конкурс планів підприємницької діяльності на території Чорнухинської селищної ради» проведено Конкурс бізнес-планів серед підприємців та жителів громади в межах даної Програми.

За результатами конкурсу рішенням координаційної ради визначено переможцями 2 бізнес-плани із загальним  фінансуванням  250 тис.грн:

- «Розширення туристичних можливостей Чорнухинської ТГ шляхом створення садиби-музею зеленого туризму» -100 тис.грн на 2 роки з відтермінуванням 1 рік;

- «Розширення виробничих можливостей Чорнухинської ОТГ шляхом створення сироварні для виробництва крафтових сирів»-150 тис.грн на 4 роки з відтермінуванням на 2 роки.