Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області повідомляє:

Дата: 26.01.2022 19:55

Протягом минулого тижня фахівці Держпродспоживслужби Полтавщини перевірили майже 500 об’єктів

Спеціалісти Головного управлінняДержпродспоживслужби в Полтавськійобластіздійснюють контролю за виконаннямобмежень, визначенихпостановою КМУ від 09.12.2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадженняпосиленихпротиепідемічнихзаходів на територіїіззначнимпогіршеннямгостроїреспіраторноїхвороби COVID-19, спричиненоїкоронавірусом» та постановами Головного державного санітарноголікаряУкраїни.

Спільноіз органами влади та місцевогосамоврядування, Національної  поліції, фахівціУправліннящоденнопроводятьперевіркисуб’єктівгосподарювання, якіздійснюютьдіяльність у сферіторгівліпродовольчими та непродовольчими товарами, громадськогохарчування,  закладівосвіти та іншимиоб’єктами по виконаннювстановленихкарантиннихзаходів.

У період з 17.01.2022р. по 23.01.2022р. ГоловнимуправліннямДержпродспоживслужби в Полтавськійобластіперевіреномайже 500  об’єктів.

Порушенняпротиепідемічнихвимог  встановили  на 65  об’єктах  (14,6 %). До порушниківзастосовувалисявідповідні заходи реагування, зокреманадано 65 приписів, складено 41 протокол про адміністративнеправопорушення.

Зокрема перевірено:

• 180 об’єктівторгівліпродовольчими товарами (окрімринків), порушеннявстановили на 28 об’єктах (15,5%). За недотриманнявимогпротиепідемічнихзаходівнадали 28 рекомендацій. Склали 16 протоколів про адмінправопорушення.
  • 150 об’єктівторгівлінепродовольчими товарами, на 23 встановилипорушення (15,3%). Надали 23 рекомендації. Склали 16 протоколів про адмінправопорушення.
  • 24 закладигромадськогохарчування, на 8 встановилипорушення (33,3%). Надали  8 рекомендацій. Склали 6 протоколів про адмінправопорушення.
  • 12 перукарень та салонівкраси, порушеннявстановили на 1 об’єкті (8,3%). Склали 1 протокол про адмінправопорушення.
  • 2 агропродовольчі ринки, виявили 1 порушення. Склали 1 протокол про адмінправопорушення.
  • Перевірили 14 дитячихдошкільнихзакладів, порушеннядотриманнявимогпротиепідемічнихзаходів не виявили.
  • Перевірили 11 освітніхзакладів, порушеннядотриманнявимогпротиепідемічнихзаходів не виявили.
  • 8 торговельно-розважальнихцентри, порушенняпротиепідемічнихвимогвстановили на 1 об’єкті (12,5%). Протокол не складали, надалирекомендаціїщодоусуненняпорушення.
  • 11 аптек, оптик, порушенняпротиепідемічнихвимог не встановили.
  • 1 кінотеатр, встановилипорушенняпротиепідемічнихвимог, склали  1 протокол про адміністративнеправопорушення.
  • 5 спортивнихзаклади, порушеннядотриманнявимогпротиепідемічнихзаходів не виявили.
  • 1 готель, порушеннядотриманнявимогпротиепідемічнихзаходів не виявили.
  • 24 іншихоб’єктинагляду (об’єктипобутовогообслуговуваннянаселення, адміністративні та офісніприміщення, закладиветеринарноїмедицини, АЗС,  поштові  відділення, об’єктиводопостачання, банківськівідділення, ломбардитощо), порушенняпротиепідемічнихвимогвстановили на 2 об’єктах  (8,3%).

Перевіркитривають. Дотримуйтесяелементарнихпротиепідемічнихзаходів, піклуйтеся один про одного! Всімздоров’я!

За матеріалами Головного управлінняДержпродспоживслужби в Полтавськійобласті