ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 22.01.2022 08:05

Шановні жителі  Чорнухинської громади!

Щиросердечно вітаю Вас з одним із найважливіших національних свят України – Днем Соборності!

Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що ми – єдиний народ. І головною, незаперечною, неперехідною цінністю для всіх нас є незалежна, соборна держава.

Сьогодні ми маємо розуміти те, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Щиро бажаю всім міцного здоров’я, достатку і злагоди в родинах, сил та натхнення, миру, успіхів та нових досягнень на благо рідної землі! Нехай все задумане на користь і благо нашої країни та її нації буде успішно реалізоване!

Ми – це Україна!

Селищний голова                                                               Олександр ВАСИЛЕНКО