У громаді відбувся конкурс бізнес –планів

Дата: 21.01.2022 11:16

В межах реалізації  Програми розвитку підприємництва на території Чорнухинської селищної ради на 2021 рік та відповідно до рішення 9 сесії 8 скликання від 24.06.2021 року №1340 «Про Конкурс планів підприємницької діяльності на території Чорнухинської селищної ради» відбувся конкурс бізнес-планів серед суб’єктів малого підприємництва та громадян Чорнухинської територіальної громади.  У конкурсі взяло участь 4 заявники. За результатами конкурсу рішенням координаційної ради визначено переможцями 2 бізнес-плани:

- «Розширення туристичних можливостей Чорнухинської ТГ шляхом створення садиби-музею зеленого туризму»

- «Розширення виробничих можливостей Чорнухинської ОТГ шляхом створення сироварні для виробництва крафтових сирів».

Для реалізації даних бізнес планів переможцям конкурсу надано фінансову допомогу  на поворотній основі.