Чорнухинська територіальна громада

Полтавська область, Лубенський район

Конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 14.01.2022 19:18
Кількість переглядів: 335

Фото без опису

Виконавчий комітет Чорнухинської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради в кількості 2 особи (місце роботи Кізлівка, Харсіки).

Вимоги до претендента: повинен знати Конституцію, Закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про адміністративні послуги» «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; реалізації визначених повноважень; укази і розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти; інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила  охорони праці та протипожежної безпеки; основні програми роботи на комп'ютері.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня магістра, спеціаліста, бакалавра (за рішенням суб'єкта призначення), володіння основними принципами роботи на комп’ютері та відповідними програмними засобами, вільне володіння державною мовою.

Додаткова інформація щодо основних функціональних  обов'язків, розміру та умов оплати праці надається за телефоном 5-13-86.

 Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії селищної ради такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження служби;

- заповнену особову картку (форма  П-2ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки  розміром 4х6 см;

- копії документів про освіту;

         - відомості про доходи та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім’ї за 2021 рік;

   - копію паспорта громадянина України;

-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

 

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу з 8.00 до 16.00, крім суботи та неділі за адресою: смт. Чорнухи, вул. Центральна, 39.

 

 

      Селищний  голова                                                        Олександр Василенко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь