На Полтавщині стартував проєкт ДОСИТЬ.

Дата: 20.12.2021 11:30

Проєктом ДОСИТЬ! буде передбачено:

1) Діяльність платформи, де можна отримати психологічну, юридичну, іншу допомогу в один клік абсолютно анонімно.

2) Серія конфіденційних зустрічей у громадах області не для галочки, а для допомоги, на яких надаватимуть практичні поради та знання, як діяти правильно в складних життєвих обставинах.

3) Безкоштовне проживання для постраждалих від насильства.

4) Групова терапія для постраждалих, безкоштовні послуги дитячого психолога.

5) Професійна переорієнтація, нова робота для фінансової незалежності постраждалих.

6) Допомога одягом, взуттям, побутовими речами у критичних ситуаціях.

7) Співпраця з власниками готелів для можливості розміщення постраждалих у кризових ситуаціях.

8) Встановлення тренду на нульову толерантність до насильства.

9) Громадський контроль за роботою структур, що задіяні в сфері запобігання та протидії насильству та оцінювання показників їх ефективності.

10) Співпраця у реалізації спільних ініціатив та проєктів з органами поліції, соціального захисту, громадським сектором, міжнародними фондами, депутатами, місцевою, регіональною владою.

Більше інформації про проєкт можна дізнатися на сайті https://www.divergentwoman.com/enough#rec369137282.

Проєкт розпочнеться масштабною адвокаційною кампанією на підтримку боротьби з насильством, яка полягатиме у проведенні серії зустрічей в територіальних громадах для жінок.

Мета таких зустрічей, не надання загальної інформації про насильство, а конкретна допомога та реагування на випадки.

Про такі зустрічі будуть інформувати відповідальні особи в територіальних громадах. Також ця інформація буде на розміщена на сайті Департаменту  соціального захисту населення Полтавської ОДА.

З питань дії проєкту звертатись за телефоном ГО «Інша Жінка» 050 149 70 63.