Як відкрити рахунок для участі в пілоті проєкту єПідтримка в Дії

Дата: 18.12.2021 00:54

У додатку Приват24 можна змінити дизайн картки у стилі «Дія» - Pingvin.Pro

Інструкція, як долучитися до пілоту та оновити застосунок “Приват24”. Станьте першими, хто скористається найзручнішою послугою виплат у світі

Ця інформація буде користа тим, хто пройшов повний курс вакцинації від COVID та отримав зелений сертифікат. Один із найпростіших способів – скористатися програмою від ПриватБанку «Приват24». Зробити це можна в пару кліків.

Для цього треба оновити застосунок “Приват24” до останньої версії. Для отримання грошей необхідно відкрити картку у цифровому форматі. Інструкція виглядає так:

• У своєму додатку потрібно відкрити вкладку «Гаманець»;

• У меню вкладки знайти пункт "Додати";

• Знайти та натиснути “єПідтримка”;

• Банк надішле заяву, яку потрібно підписати для відкриття картки.

Ця заява автоматично для перевірки надсилається до сервісу “Дія”. Після перевірки на наявність зеленого сертифікату “Дія” сформує заяву на отримання 1000 грн., яку також необхідно підписати. Потім потрібно ввести номер отриманої в Приват24 цифрової карти, погодиться на обробку персональних даних (як того вимагає законодавство).