єПідтримка в Дії! Як отримати виплату 1000 гривень від держави

Дата: 18.12.2021 00:49

На зображенні може бути: текст

єПідтримка — це програма допомоги бізнесу. Як працюватиме єПідтримка — дізнайтеся з наступною адресою: https://e-aid.diia.gov.ua

Які умови

- COVID-сертифікат. Треба мати сертифікат про повний курс вакцинації в застосунку Дія.

- Спеціальна картка. Щоб отримати виплату, потрібно відкрити спеціальну картку єПідтримка в одному з банків-партнерів, вони додаватимуться до проєкту щодня. Відкрити картку можна буде як онлайн, так і офлайн. Зауважте, отримати кошти на звичайну картку можливості НЕ буде.

- Громадянство та вік. Для участі в програмі вам потрібно бути старше 18 років та мати громадянство України.

На першому етапі послуга з виплат буде доступна лише в застосунку Дія вже з 19.12.2021 року. Зверніть увагу! Сертифікат з порталу Дія чи паперовий від сімейного лікаря не підходять. Отримати COVID-сертифікат у застосунку Дія зараз можна як і з ID-карткою, так і з паспортом-книжечкою.

Вакцинуйтеся, генеруйте COVID-сертифікат у Дії та отримуйте виплату 1000 гривень від держави.