Закупівля хліба (потреба 2022 року)

Дата: 14.12.2021 19:52

Інформація щодо процедур закупівель, оголошених Відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради (Замовник)

На виконання Постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 (зі змінами)

Найменування предмета закупівлі із зазначенням коду

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі

Обґрунтування

Технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Очікуваної вартості предмета закупівлі

Розміру бюджетного призначення

хліб цільнозерновий подовий різаний, вагою не менше 0,650 кг (15811100-7 - Хліб)

код ДК 021:2015: 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби

Спрощена закупівля

UA-2021-12-10-008826-a

135 000,00 (сто тридцять п’ять тисяч грн. 00 коп.) грн.

Випечений з борошна пшеничного цільнозернового. Хліб з високим вмістом харчових волокон та з обмеженим вмістом солі, який не перевищує 0,45 грама на 100 грамів хліба. Форма виробів має бути правильною, скоринка — без великих тріщин і підривів. Забарвлення скоринки має бути притаманне цільнозерновому хлібу. М’якушка хліба має бути гарно пропечена, еластична, не крихка, рівномірно розпушена. Смак і запах мають бути характерними для цього виду хліба. Він не повинен бути надмірно солоний, кислий або з гірким присмаком. Однією з важливих споживчих якостей хліба є його свіжість.

Залишок терміну зберігання на момент поставки продуктів повинен бути не менше 80% від терміну зберігання.

Товар повинен відповідати показникам безпечності та якості для харчових продуктів, які встановлено нормативно-правовими актами України.

Якість товару при поставці повинна бути підтверджена якісними посвідченнями, які додаються до кожної видаткової накладної. Гарантія якості діє протягом строку, встановленою виробником товару та вказаної на упаковці товару.

Товар повинен передаватись у заклади освіти в неушкодженій упаковці, яка відповідає характеру, забезпечує цілісність товару та збереженню його якості під час транспортування.

Учасник при формуванні ціни пропозиції додатково повинен врахувати вартість послуг з постачання (транспортні та інші витрати, пов’язані з поставкою товару та його складових частин з урахуванням відстаней, що визначені документації та проекті договору), з урахуванням сплати обов’язкових платежів до бюджету, заробітних плат власних працівників.

Розрахунок очікуваної вартості здійснений виходячи з:

- наявної потреби;

- розміру фінансування;

- дослідження цінових пропозицій від можливих потенційних постачальників;

- дослідження ринкових цін на хліб  (збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації про ціни на товар, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, у тому числі на спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, дослідження цін на товар у торгівельній мережі)

135 000,00 (сто тридцять п’ять тисяч грн. 00 коп.) грн. – кошти місцевого бюджету