До уваги пасічників!

Дата: 30.11.2021 14:10

Доводимо до відома власників бджолосімей, які в установленому порядку подали до виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради документи для отримання дотації за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей (відповідно до п.7 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 107 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2021 р. № 517), що Наказом Мінагрополітики від 05.11.2021 № 336 затверджено розподіл бюджетних коштів, передбачених Мінагрополітики у державному бюджеті за програмою KПKBK 2801580 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» на 2021 рік, які спрямовуються для державної підтримки за напрямом «Спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім”і», в межах обсягу відкритих бюджетних асигнувань, а саме 54,66% від нарахованої суми дотації.