У ЧОРНУХИНСЬКІЙ ГРОМАДІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

Дата: 26.11.2021 12:04

Щороку у четверту суботу листопада в Україні відзначається День пам’яті жертв Голодоморів, який у 2021 році припадає на 27 листопада.

Напередодні селищний голова Олександр Василенко, заступник селищного голови Микола Турчин, ТВО начальника Третього відділу Лубенського РТЦК та СП Дмитро Коваленко поклали живі квіти до підніжжя Кургану скорботи та вшанували пам'ять жертв голодоморів хвилиною мовчання.

У XX сторіччі українці пережили три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Утім, серед найтрагічніших сторінок історії українського народу особливо сумне місце займає Голодомор 1932-1933 років, який був актом геноциду українського народу. Від штучного голоду, скерованого тоталітарним урядом СРСР, в Україні загинули мільйони людей.