Відбувся Всеукраїнський фермерський форум

Дата: 24.11.2021 11:22

18 листопада 2021року за участі Мінагрополітики, Всеукраїнського Конгресу Фермерів та Всеукраїнської асоціації громад відбувся Всеукраїнський фермерський форум «Актуальні напрями державної підтримки агросектору» приурочений до Дня працівників сільського господарства.

Захід проводився у форматі ZOOM конференції, в ході якої відбулося пряме спілкування керівництва центральних органів виконавчої влади, народних депутатів України, експертів з фермерами та аграріями.

Під час форуму Перший заступник Міністра аграрної політики і продовольства України Тарас Висоцький представив заплановані напрями державної підтримки аграрного сектору економіки на 2022 рік, запевнив, що існуючі програми державної підтримки сектору діятимуть і в наступному році. Фермери та аграрії мали змогу поставити питання керівництву центральних органів влади, експертам.

Запис форуму доступний для перегляду на YouTube-каналі ПроLand за посиланням: https://youtu.be/ggavHgFDuQ0.