ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ДО ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Дата: 21.11.2021 08:00

Шановні жителі Чорнухинської громади!

21 листопада ми відзначатимемо День Гідності та Свободи. Це визначна дата вшанування величі духу народу України, його відданості й цілеспрямованості у відстоюванні ідеалів демократії, прав і свобод людини.

Пишаймося тим, що ми є гідними нащадками своєї Вітчизни. Гідність, Єдність та Свобода – це ті принципи, які об'єднали прагнення мільйонів українців до кращого життя. Тепер – ми незламні у своїх переконаннях і впевнені у перемозі.

Згадаймо сьогодні патріотів, які поклали на вівтар свободи й української державності своє життя, і пам'ятаймо: в наших руках доля України і ми маємо зробити все можливе для її духовного й економічного відродження.

Добра і злагоди вам усім, міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сил та наснаги в усіх ваших справах.

Слава Україні! Слава Героям! Слава всьому великому мудрому та працьовитому українському народові!

З повагою

Селищний голова                                                                Олександр ВАСИЛЕНКО