Лаунж-зона «Навчаючись, відпочивай!»

Дата: 03.11.2021 17:12

Виконавчий комітет Чорнухинської селищної ради повідомляє:

Завершено реалізацію проекту-переможця конкурсу Шкільний громадський бюджет в рамках  обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017-2020 роки» «Лаунж-зона «Навчаючись, відпочивай!»

В результаті створення зони відпочинку у Чорнухинському ліцеї ім..Г.С.Сковороди Чорнухинської селищної ради  «Навчаючись, відпочивай!», яка буде використовуватись для відпочинку учнів на перерві, а  також значна частина ресурсів з цієї кімнати буде необхідна для проведення уроків на свіжому повітрі, кінопоказів та лекцій, а яскравий дизайн допоможе зробити більш комфортну для дітей атмосферу, що буде корисна  у процесі отримання нових знань.

Станом на 20.09.2021 року, згідно плану заходів проекту закуплено обладнання на суму 40422,00 грн., у тому числі: меблі, настольні ігри, телевізор, килими, проведено технічну підготовку приміщення.

З обласного бюджету на реалізацію проекту надійшло  30650  грн.