Міні-конференцзал: оснащення мультимедійною системою актової зали ліцею

Дата: 03.11.2021 17:10

Виконавчий комітет Чорнухинської селищної ради повідомляє:

Реалізовано проект в рамках  обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017-2020 роки» (шкільний громадський бюджет) «Міні-конференц зал: оснащення мультимедійною системою актової зали ліцею» -Чорнухинський ліцей ім..Г.С.Сковороди Чорнухинської селищної ради.

В межах реалізації проекту придбано сучасне мультимедійне обладнанням для проведення конференцій, вебінарів, навчальних заходів тощо  на суму 72186 грн.

Актову залу ліцею оснащено проектором, акустичною  системою, меблями, комп’ютерною технікою та гарнітурою для роботи у форматі он-лайн.

На реалізацію проекту залучено 37500 грн. з обласного бюджету.

Реалізовано проект в рамках  обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017-2020 роки» (шкільний громадський бюджет) «Міні-конференц зал: оснащення мультимедійною системою актової зали ліцею» -Чорнухинський ліцей ім.Г.С.Сковороди Чорнухинської селищної ради.

На реалізацію проекту залучено 37500 грн. з обласного бюджету.