Відбулася 14 сесія 8 скликання Чорнухинської селищної ради

Дата: 28.10.2021 09:30

28 жовтня 2021 року за головування селищного голови Олександра Василенка відбулася 14 сесія 8 скликання Чорнухинської селищної ради. У роботі сесії взяв участь депутат Полтавської обласної ради Василь Стасовський. На пленарному засіданні були розглянуті такі питання:

1. Про затвердження старости Вороньківського старостинського округу Чорнухинської селищної ради.

2. Про затвердження старости Гільцівського старостинського округу Чорнухинської селищної ради.

3. Про затвердження старости Мокіївського старостинського округу Чорнухинської селищної ради.

4. Про затвердження звіту про виконання бюджету Чорнухинської селищної територіальної громади за дев’ять місяців 2021 року.

5. Про внесення змін до бюджету Чорнухинської селищної громади на 2021 рік.

6. Про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку Чорнухинської територіальної громади на 2021 рік.

7. Про затвердження Програми фінансової підтримки закладів охорони здоров’я Чорнухинської селищної ради на 2021-2024 р.р. в новій редакції.

8. Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища Чорнухинської селищної ради на 2022-2024 роки.

9. Про затвердження Статуту комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Чорнухинської селищної ради в новій редакції та внесення змін у штатний розпис.

10. Про надання адресної одноразової виплати при народжені (усиновленні) дитини гр. Апостол Вікторії Миколаївні.

11. Про надання адресної одноразової виплати при народжені (усиновленні) дитини гр. Вертелецькій Валентині Василівні.

12. Про надання адресної одноразової виплати при народжені (усиновленні) дитини гр. Дмитренко Вікторії Олександрівні.

13. Про надання адресної одноразової виплати при народжені (усиновленні) дитини гр. Шиленко Сергію Дмитровичу.

14. Про внесення змін до рішення 3 сесії 8 скликання від 24.12.2020 № 190 «Про затвердження переліку об’єктів суспільно корисних робіт для порушників на 2020 рік».

15. Про внесення змін до рішення 3 сесії 8 скликання від 24.12.2020 № 191 «Про затвердження видів суспільно-корисних робіт для засуджених та порушників та переліку об’єктів громадських робіт на 2020 рік».

16. Про затвердження порядку та грошової норми витрат на забезпечення компенсаційними виплатами на харчування учасників спортивних заходів.

17. Про включення об’єктів оренди комунальної власності до Переліків першого та другого типу для передачі в оренду на аукціоні та без проведення аукціону.

18. Про внесення змін до рішення сьомої сесії №921 восьмого скликання від 23.04.2021 року «Про внесення змін до структури, загальної чисельності, апарату ради та її виконавчих органів.

19. Про внесення змін до структури та загальної чисельності, штатного розпису виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради на 2021 рік.

20. Про Програму розвитку місцевого самоврядування Чорнухинської територіальної громади на 2021 рік в новій редакції.

21. Про затвердження методики розрахунку орендної плати за комунальне майно Чорнухинської територіальної громади в новій редакції.

22. Про визначення відповідальної особи.

23. Земельні питання.

24. Про звернення депутата селищної ради Владислава Бибика.

25. Різне.