Закупівля: дрова паливні твердих порід

Дата: 29.10.2021 16:41

Інформація щодо процедур закупівель, оголошених Відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради (Замовник)

На виконання Постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 (зі змінами)

Найменування предмета закупівлі із зазначенням коду

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі

Обґрунтування

Технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Очікуваної вартості предмета закупівлі

Розміру бюджетного призначення

дрова паливні твердих порід довжиною 1 м (03413000-8 - Паливна деревина)

Спрощена закупівля

UA-2021-10-25-001354-a

143 000,00 грн.

Якість сировини повинна відповідати чинній нормативно-технічній документації, а саме: ТУУ 16.1-00994207-005:2018 (Деревина дров’яна. Класифікація, облік, технічні вимоги.) та ГОСТ 3243-88 «Дрова. Технические условия» як по відношенню до документального оформлення надання послуг, так і по відношенню до екологічних норм та вимог техніки безпеки. Якісний стан деревини – не повинен мати радіологічного забруднення (в межах норми – 1500 Бк/кг ((137) Cs).

Паливна деревина повинна бути у вигляді відрізків стовбурів,  колод,  довжиною 1 метр. Розмір дров по товщині (в діаметрі) від 0,10 до 0,20 м. В дровах не допускається зовнішня трухлява гниль. Дрова повинні бути очищені від сучків і гілок. Дрова можуть бути як в корі так і без кори. Сухі - вологість не більше 40%.

Деревина повинна бути очищена від бруду, ґрунту та механічних включень.

Розрахунок очікуваної вартості здійснений виходячи з:

- наявної потреби;

- розміру фінансування;

- дослідження цінових пропозицій від можливих потенційних постачальників;

- дослідження ринкових цін на дрова (збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації про ціни на товар, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, у тому числі на сайтах постачальників, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах)

Кошти місцевого бюджету – 143 000,00 грн. (вартість необхідного для закупівлі обсягу товару виходячи з середньоринкової ціни на дату оголошення закупівлі)