ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Дата: 14.10.2021 08:00

Шановні земляки, захисники і захисниці України!

14 жовтня об’єднує три величні свята День захисників і захисниць України, день Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці.

День козацтва – данина шани героїзму козаків, котрі боролися за вільне життя в незалежній державі, незабутнім сторінкам історії українського національно-визвольного руху.

Символічно, що День козацтва відзначається разом із православним святом Покрови Пресвятої Богородиці, яку вважають покровителькою українського народу, що надихала козаків, надаючи їм наснаги та сил у боротьбі.

День захисників і захисниць України – державне свято мужніх оборонців та визволителів нашої рідної землі, для яких поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова.

З нагоди свята вітаю усіх, хто носить високе звання захисників, захисниць України та зичу міцного здоров’я, добра, щастя, родинного затишку, сили і незламної віри в перемогу.

Мирної України нам усім, злагоди та щасливого майбутнього! Хай міцніє і процвітає наша держава!

Шана і слава захисникам України, слава Україні!

З повагою

Селищний голова                                                                Олександр ВАСИЛЕНКО