В Чорнухинській громаді відбувся історично-патріотичний захід «Минуле з нами»

Дата: 22.09.2021 14:25

19 вересня 2021 року в с. Городище Мелехівського старостинського округу відбувся історично-патріотичний захід «Минуле з нами» в рамках якого інсценізовано події 1941 року, зокрема останнє засідання ради штабу Південно-Західного фронту та відступ військових формувань у напрямку Лохвиці.

У заході взяли участь та закликали берегти пам’ять про подвиг захисників України селищний голова Олександр Василенко, депутат Полтавької обласної ради, регіональний директор ТОВ «Баришівська зернова компанія» Василь Стасовський, підполковник Юрій Іващенко. Також цього дня вони поклали живі квіти до братської могили радянських воїнів.

Учасники художньої самодіяльності КЗ «Центр культури і дозвілля» та Загребельського сільського будинку культури підготували глядачам тематичну концертну програму.