Некролог

Дата: 21.09.2021 16:38

На 37 році життя перестало битися серце  шановної та поважної людини, старости Мокіївського старостинського округу, жителя с. Піски-Удайські – Василя Михайловича Лук’янця, який за час своєї трудової діяльності зробив чимало для розвитку та процвітання сіл Мокіївщини.

Нехай добрий, світлий спомин про Василя Михайловича назавжди залишиться у серцях рідних, колег,  усіх, хто його знав, любив та шанував. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була найголовнішою в житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть!

У нашій пам’яті Василь Михайлович назавжди залишиться добрим другом, доброзичливим колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи.

Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині померлого.

Віримо, що Всемилостивий Господь прийме його світлу та щиру душу в Царство Небесне. Вічна світла пам’ять нашому колезі і другу.

Поділяємо біль та горе рідних!

Виконавчий комітет Чорнухинської селищної ради Лубенського району Полтавської області