Закупівля комп’ютерного обладнання для початкових класів «Нова українська школа»

Дата: 20.09.2021 14:55

Інформація щодо процедур закупівель, оголошених Відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради (Замовник)

На виконання Постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 (зі змінами)

Найменування предмета закупівлі із зазначенням коду

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі

Обґрунтування

Технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Очікуваної вартості предмета закупівлі

Розміру бюджетного призначення

комп’ютерне обладнання для початкових класів «Нова українська школа» (30211400-5 - Комп’ютерні конфігурації)

Відкриті торги

UA-2021-09-14-005632-c

270`002.00 грн.

Визначаються у тендерній документації згідно до вимог, встановлених відповідно Методичних рекомендацій щодо організації освітнього простору Нової української школи», затверджених наказом МОН  №283 від 23.03.2018, Типового переліку комп’ютерного обладнання для закладів дошкільної, загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 02 листопада 2017 року № 1440, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 січня 2018 року за № 55/31507, Типового переліку навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 07.02.2020 р. №143.

Розрахунок очікуваної вартості здійснений виходячи з:

- наявної потреби у кількості комплектів і обладнання, яке має входити до комплекту на основі обсягу фінансування;

- дослідження цінових пропозицій від можливих потенційних постачальників;

- дослідження ринкових цін на техніку (збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації про ціни на товар, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, у тому числі на сайтах постачальників, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах)

Затверджено кошторисом на 2021 рік

державний бюджет - 243002.00 грн. (субвенція)

місцевий бюджет -