ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ СЕЛИЩА ЧОРНУХИ

Дата: 17.09.2021 09:00

Шановні жителі Чорнухинської громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня селища Чорнухи!

Наше селище славне людьми, які творили його історію, щедре на природу та багате на традиції, які ми шануємо.

Кожне покоління працювало на розвиток нашого селища. Наше завдання – надалі примножувати його красу і велич.

Успіх та цвіт великої України починається з маленького селища, людей, які наповнюють його. Чорнухи – наш рідний дім і тільки від нас залежить його щасливе майбутнє.

Переконаний, що наше селище з кожним роком ставатиме гарнішим, затишнішим і комфортнішим, щоб заможнішими ставали його жителі.

Бажаю всім добробуту, міцного здоров’я, довголіття, родинного тепла, суспільної злагоди, взаємної поваги та довіри.

З Днем селища!

З повагою

Селищний голова                                                               Олександр ВАСИЛЕНКО