Стартувало голосування в конкурсі «Бюджет участі» Полтавської області
Стартувало онлайн голосування за проєкти в конкурсі «Бюджет участі 2021» Полтавської області.
Від нашої громади подано 2 проєкти:
№146 Безпека та порядок: відео спостереження в громадських місцях селища Чорнухи. Проєктом передбачено обладнання системи вуличного відео спостереження в громадських місцях та ключових перехрестях вулиць селища Чорнухи. https://smartregion.pl.ua/pb/projects/7/146
та
№147 Консолідатор: громадський кінотеатр на базі Гілецького СБК. Проєктом заплановано створення належних умов в адміністративному центрі села Гільці для вільного та спільного перегляду фільмів, проведення інших масових заходів, консолідуючих місцеву громаду. https://smartregion.pl.ua/pb/projects/7/147
Голосування триватиме до 29 вересня 2021 року.
Проголосувати за обидва проєкти може кожен житель Полтавської області за посиланням:
https://smartregion.pl.ua/pb/projects/7/146
https://smartregion.pl.ua/pb/projects/7/147
Не будь байдужим - зробимо нашу громаду кращою разом!