Алгоритм запису на вакцинацію від COVID-19

Дата: 13.09.2021 08:50

Формування записів на вакцинацію здійснюється через:

• сімейного лікаря
  • сервіс «Дія» за посиланням
  • контакт-центр Міністерства охорони здоров’я України з питань протидії поширенню COVID-19 за номером 0 800 60 20 19;
  • контакт-центр ЦВН (за потреби).

Опис процесу:

1. Пацієнт звертається до контакт-центру щодо запису на вакцинацію від COVID-19 та підпадає під цільову групу етапу вакцинації.
  2. Оператор згідно з алгоритмом записує пацієнта на вакцинацію на конкретну дату і час (записує ПІБ, вік та контактний номер телефону).
  3. Пацієнт отримує підтвердження про запис на вакцинацію (смс).
  4. Не пізніше ніж за 2 дні до щеплення пацієнт отримує нагадування про запис на вакцинацію (смс/телефонний дзвінок).

Для виконання відміни/перенесення запису самостійно пацієнт здійснює ті ж самі кроки.

По факту отримання першої дози вакцини медичний персонал спрямовує пацієнта на запис для отримання другої дози вакцини. Запис виконує контакт-центр/уповноважений працівник ЦВН.