Засідання комісії з питань надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових

Дата: 09.09.2021 17:35

07 вересня 2021 року відбулося засідання місцевої комісії з питань надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

На засіданні були обговорені і затверджені список осіб в порядку черговості відповідно до дати включення у список громадян, які користуються правом позачергового отримання жилих приміщень та віком (від 16 до 23 років, від 23 до 35 років, старші 35 років) по Чорнухинській територіальній громаді,  та список осіб для виплати грошової компенсації із визначенням окремо щодо кожної особи обсягу такої компенсації.