Перші велоперегони на Чорнухинщині

Дата: 31.08.2021 10:09

За ініціативи селищного голови Олександра Василенка, за сприяння Полтавського обласного відділення НОК Україна та громадської організації ВЕЛО С.І.Т.І (спортивна ініціатива та інфраструктура), волонтерів, співорганізаторів 29 серпня 2021 року в Чорнухинській громаді вперше відбулись Велоперегони Чорнухи 2021, які проходили в наступних категоріях:

• Велоперегони – змагання на швидкість подолати відстань 30 км;
  • Велоквест – змагання на інтелект та швидкість подалати відстань 30 км та на чекпоінтах правильно відповісти на запитання по історії, звичках, культурі Чорнухинського краю;
  • Дитячі перегони – 5 км для старшої групи та 1 км для молодшої.

Перейти за посиланням на відео Велоперегонів, Велоквесту та Дитячих велоперегонів

На відкритті стартового містечка присутні вшанували хвилиною мовчання захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, адже Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621, 29 серпня встановлено Днем пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за батьківщину, як нагадування про одну із найкривавіших подій війни на сході України – Іловайську трагедію.

Далі стартували велоперегони, потім велоквест та на останок дитячі перегони. Всі учасники змагань відчули гарний настрій та отримали масу цікавих емоцій.

Отже, результати наступні:

• Велоперегони:

Категорія жінки:

І місце: Костюк Ірина

ІІ місце: Мельничук Марина

Категорія чоловіки:

І місце: Супрун Сергій

ІІ місце: Скорик Сергій

ІІІ місце: Хелай Сергій

Переможці велеперегонів отримали грошові призи та медалі.

• Велоквест:

І місце Зуб Світлана

ІІ місце Шемет Наталія

ІІІ місце Ігуш Тамара

Переможці велоквесту отримали грошові призи.

• Дитячі перегони:

Дитячі перегони 5 км (7-14 років), де приймали участь15 учасників:

І місце Кушнір Єгор

ІІ місце Костюк Макар

ІІІ місце Радченко Максим

Дитячі перегони 1 км (до 7 років), де приймали участь 6 учасників:

І місце Копелець Олег

ІІ місце Пшикало Кіра

ІІІ місце Лещенко Аня

Всі учасники дитячих перегонів отримали призи.

Селищний голова Олександр Василенко подякував усім учасникам велоперегонів та закликав активніше долучатися до спортивних заходів, які проводяться в Чорнухинській громаді.