ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ДО ДНЯ ПАМЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ В БОРОТЬБІ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ І ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЇНИ

Дата: 29.08.2021 10:00

Шановні мешканці Чорнухинської громади!

29 серпня ми вшановуємо хвилиною мовчання та молитвою пам’ять Захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Кожен із загиблих заплатив за свою рідну землю найвищу ціну – власне життя. І для нас є святим обов'язком гідно вшанувати Героїв. Щоб ми пам'ятали, хто і за що загинув. Щоб ми їх не зрадили.

Вшановуючи пам’ять загиблих, ми низько схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя у боротьбі за єдину, неподільну, незалежну Україну. Герої не вмирають, вони живуть у нашій пам’яті, вони живуть у тих, хто продовжує їх справу, вони живуть доти, доки жива їх слава.

Герої не вмирають!

Слава Україні!

Героям Слава!

З повагою