Як без гаджетів чи доступу до інтернету можливо отримати послуги в «Дії»

Дата: 28.08.2021 23:46

Мінцифра: українці без гаджетів чи доступу до інтернету зможуть отримати послуги в «Дії» у ЦНАПахЖителі Чорнухинської громади, які не мають сучасних гаджетів чи доступу до інтернету, зможуть отримати державні послуги в «Дії» у спеціально облаштованих місцях ЦНАПу.

У відділі "ЦНАП" виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради адміністратори надають держпослуги відвідувачам, навчають користуватися порталом «Дія», консультують та допомагають отримати послуги онлайн.

Наявність спеціально облаштованих місць з комп’ютерами з доступом до інтернету ЦНАПу зменшить цифровий розрив між представниками поколінь та жителями різних населених пунктів, адже забезпечить усіх рівним доступом до сучасних сервісів.