Колектив «Червона хустина» взяв участь в обласному конкурсі на Сорочинському ярмарку

Дата: 27.08.2021 08:00

20 серпня 2021 року учасники народного аматорського фольклорного колективу «Червона хустина» Постав-Муківського сільського будинку культури філії «Центр культури і дозвілля» Чорнухинської селищної ради (керівник Валентина Можчіль) взяли участь в обласному огляді - конкурсі фольклорних колективів, народних музик, гармоністів та бандуристів «Чиста криниця» на Національному Сорочинському ярмарку в с. Великі Сорчинці.

Серед більш ніж 30 колективів, які того дня виступали на сценічному майданчику «Садиба Хіврі» наші артисти здобули диплом ІІ ступеня Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації. Побажаємо нашим артистам подальших високих творчих злетів.