Відсвяткували День села Загребелля

Дата: 26.08.2021 16:00
Кількість переглядів: 950

24 серпня 2021 року в селі Загребелля відзначали 30-ту річницю незалежності України та День села. У святкуванні взяли участь діти, молодь та старше покоління.

Мешканці села щиро аплодували учасникам художньої самодіяльності Загребельського сільського будинку культури та етногурту «Коралі» з Лохвиці. Молода поетеса Лілія Солодка виступила з авторськими віршами та подарувала Загребельській сільській бібліотеці три свої книги.

Також свої роботи представили народні умільці. Вишивка бісером – Пивовар Олеся Анатоліївна. Вишиті рушники, серветки та інші вироби – Бибик Надія Дмитрівна. Плетені кошики з лози – Березка Ніна Василівна.

Фото без опису



« повернутися

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь