При будь-якому рівні епідемічної небезпеки освітній процесс з 1 вересня триватиме

Дата: 19.08.2021 11:34

Інформація у соціальних мережах про скасування освітнього процесу в закладах освіти з 1 вересня є недостовірною.

Як передає Укрінформ, про це йдеться у повідомленні Міністерства освіти і науки України.

"Міністерство освіти і науки України повідомляє, що інформація в соціальних мережах щодо скасування освітнього процесу в закладах освіти з 1 вересня є недостовірною", - сказано у повідомленні.

Як нагадали у МОН, міністр освіти і науки Сергій Шкарлет нещодавно наголосив, що при будь-якому рівні епідемічної небезпеки освітній процес триватиме. Якщо заклад освіти не зможе працювати в очному форматі, будуть організовані інші форми, змішана чи дистанційна, і діти продовжуватимуть навчання.

У МОН закликали користуватися офіційними сторінками міністерства у соціальних мережах.