Як оформити субсидію онлайн?

Дата: 15.08.2021 20:15

Дія - Оформляйте субсидію онлайн — економте час та... | Facebook

В умовах карантинних обмежень найбільш зручний і безпечний спосіб оформити житлову субсидію на оплату житлово-комунальних послуг – це подати документи в електронному вигляді через онлайн-сервіс на офіційному сайті Мінсоцполітики в розділі «Е – сервіси». Для цього в зазначеному розділі потрібно обрати «Субсидії», після чого автоматично перейти на сайт https://subsidii.mlsp.gov.ua.

Вам буде запропоновано на вибір три варіанти реєстрації/входу для оформлення субсидії. Це можна зробити за допомогою:

- електронної пошти;

- електронного цифрового підпису;

-  ідентифікації BankID.

У разі обрання «Реєстрація або вхід з ідентифікацією електронним цифровим підписом» та «Реєстрація або вхід з ідентифікацією BankID» подати та підписати документи на попередній розгляд можна виключно в електронному вигляді, особисто відвідувати департамент соціальної політики не потрібно.

Тим, у кого немає електронного підпису та BankID, потрібно обрати «Реєстрація або вхід за адресою електронної пошти». В такому разі документи подаються в паперовій формі (після заповнення форми на сайті прийде ПДФ-версія документу, яку слід роздрукувати, власноруч підписати і занести у відділ субсидій департаменту соціальної політики або відправити звичайною поштою).

Після реєстрації та входу на сайт ви переходите до заповнення електронних форм:

- заява про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі, де потрібно зазначити банк, через який будете отримувати субсидію;

- декларація про доходи й витрати осіб, які звернулися за призначенням субсидії.

Після заповнення всіх необхідних реквізитів перевірте правильність внесених даних та подайте е-документи.

У результаті, на електронну адресу надійде повідомлення з номером зареєстрованої заяви, який необхідно зберегти.

Звертаємо увагу, що заяву для призначення житлової субсидії розглядатиме саме той орган соціального захисту населення, який ви зазначите при заповненні електронної форми, тому мешканцям Чорнухинської громади необхідно обов’язково обрати Управління соціального захисту населення Лубенської районної державної адміністрації

У разі, якщо ви не використовували електронного цифрового підпису, вам доведеться особисто звернутися у відділ субсидій департаменту соціальної політики, аби власноруч підписати документи.

Відеоінструкція як оформити субсидію онлайн за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=VG-RyDVM94M