АКЦІЯ ДЛЯ АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВА BAS агро.Бухгалтерія

Дата: 12.08.2021 15:33

Доброго дня!

Запрошуємо вас взяти участь в акції по BAS АГРО. Бухгалтерія для АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ!

При покупці або укладенні договору на супровід BAS АГРО. Бухгалтерія з 02.08 по 16.08.

Кожен бухгалтер аграрного підприємства отримує мега-набір подарунків:

Повний курс навчання по роботі з програмою - 10 годин індивідуальної роботи з нашим фахівцем-аналітиком. Тематику і час для занять ви плануєте зручним для вас чином. І найцікавіше! Ви економите мінімум 5500 грн. на курсі з вивчення BAS АГРО. Бухгалтерія!

Річну ліцензію на одну з програм нашої розробки БАНКИ.UA або БДЖОЛА на ваш вибір. Ви автоматизуєте перенесення виписки з клієнт-банку в BAS АГРО. Бухгалтерія або перенесення документів і звітів між BAS АГРО. Бухгалтерія і M.E.Doc, а також заощаджуєте
980-1400 грн на вартості програм. Детальніше про функціонал програм читайте тут.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Ми не просто продаємо BAS АГРО. Бухгалтерія, ми впроваджуємо її в роботу підприємства і несемо відповідальність за результат!