Святкували День села Постав-Мука

Дата: 05.08.2021 16:05

17 липня 2021 року жителі с. Постав-Мука відсвяткували День села Урочистості з цієї нагоди відбулися на подвір’ї біля приміщення сільського клубу. На святковий концерт завітали не лише односельці, а й гості з прилеглих територій, щоб разом відсвяткувати важливе для села свято.

З вітальними словами виступили селищний голова Олександр Василенко. Староста Постав-Муківського старостинського округу Людмила Можчіль також всіх привітала та відзначила подарунками жителів села Постав-Мука.

Порадували присутніх учасники художньої самодіяльності Постав-Муківського сільського клубу та Центру культури і дозвілля яскравою та змістовною програмою. Всіх бажаючих частували смачною кашею.

Протягом заходу всі бажаючі могли ознайомитися з виставкою книг місцевих авторів та фотовиставкою досягнень минулих років.

Завершився захід святковою дискотекою та феєрверком.