Проєкт рішення селищної ради "Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території Чорнухинської територіальної гром

Дата: 02.08.2021 10:43

Завантажити Проєкт рішення селищної ради "Про заборону продажу пива (крім безалкогольного),   алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин  столових суб’єктами господарювання  (крім закладів ресторанного господарства) на території Чорнухинської територіальної  громадиу нічний час"

Завантажити Аналіз регуляторного впливу до Проєкту рішення селищної ради "Про заборону продажу пива (крім безалкогольного),   алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин  столових суб’єктами господарювання  (крім закладів ресторанного господарства) на території Чорнухинської територіальної  громадиу нічний час"

Завантажити висновки та рекомендації постійної комісії з гуманітарних питань, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту Чорнухинської селищної ради