Як підтвердити свої навички роботи з комп'ютером за міжнародним стандартом

Дата: 29.07.2021 20:17

На зображенні може бути: 2 людини, люди сидять та текст

Україна першою в Європі запустила безоплатний тренувальний модуль навичок володіння комп’ютером (ICDL) за допомогою проєкту Програми Європейського Союзу

International Computer Driver Licence — це сертифікація, що дозволяє людям підтвердити свої навички роботи з комп'ютером за міжнародним стандартом. ICDL доступна в понад 100 країнах.

Тепер завдяки підтримці Мінцифри один із модулів міжнародної сертифікації навичок роботи з комп’ютером вже доступний і для українців. Це єдиний модуль з тренувальною версією, що ексклюзивно доступний на безоплатній основі.

Всі інші модулі можна пройти у сертифікованих центрах. Такий сервіс є платним у всіх країнах світу та, зокрема, в Україні, щоб забезпечувати високу якість сертифікації цифрових навичок, підтримувати міжнародні стандарти та гарантувати актуальність тестування.

Модуль «Український цифровий громадянин» охоплює 36 запитань і вже доступний на порталі Дія.Цифрова освіта  https://osvita.diia.gov.ua/digigram