Чорнухинська територіальна громада

Полтавська область, Лубенський район

Конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 28.07.2021 15:45
Кількість переглядів: 510

   Виконавчий комітет Чорнухинської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

 - провідного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради.

Вимоги до претендента: повинні знати Конституцію, закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», «Про публічні закупівлі», Бюджетний кодекс України, інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; реалізації визначених повноважень; укази і розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти; інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила  охорони праці та протипожежної безпеки.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра, володіння основними принципами роботи на комп’ютері та відповідними програмними засобами, вільне володіння державною мовою.

Вміння працювати з програмами MS Excel, Word,  Access,  M.E.Doc,                    АС «Є-Звітність», СДО «Клієнт Казначейства – Казначейство», Edata.

       Додаткова інформація щодо основних функціональних  обов'язків, розміру та умов оплати праці надається за телефоном 5-13-86.

 Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії селищної ради такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження служби;

- заповнену особову картку (форма  П-2ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки  розміром 4х6 см;

- копії документів про освіту;

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік у порядку визначеному Законом України «Про запобігання корупції»;

   - копію паспорта громадянина України;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

 

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу з 8.00 до 16.00, крім суботи та неділі за адресою: смт. Чорнухи, вул. Центральна, 39.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь