Відбулася одинадцята сесія восьмого скликання.

Дата: 27.07.2021 13:28

22 липня 2021 року  за головування Олександра Василенка відбулася 11 сесія 8 скликання з порядком денним:

1.Про внесення  змін  до  бюджету Чорнухинської селищної

територіальної громади на 2021 рік.

2.Про внесення змін до штатного розпису Центру надання соціальних послуг Чорнухинської селищної ради.

3.Про затвердження Програми розробки Комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади, генеральних планів населених пунктів, детальних планів території Чорнухинської селищної ради на 2021-2025 роки.

4.Про надання дозволу виконавчому комітету Чорнухинської селищної ради на розробку детального плану територій.

5.Про затвердження Цільової соціальної програми пожежної безпеки та розвитку цивільного захисту  Чорнухинської селищної ради на 2020-2024 роки.

6.Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Чорнухи комунгосп» Чорнухинської селищної ради на 2022-2024 роки.

7.Про затвердження Програми фінансової підтримки спеціалізованого комунального підприємства «Чорнухи зеленбуд» Чорнухинської селищної ради на 2022-2024 роки.

8.Про затвердження Порядок організації заходів з відшкодування частини

вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку   за  надані послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки та дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми.

9.Про затвердження Порядку виявлення,збереження, взяття на облік,

використання та передачу безхазяйного майна, визнання спадщини
відумерлою на території Чорнухинської територіальної  громади.

10. Про затвердження Положення про порядок  відчуження майна, що є

комунальною власністю Чорнухинської територіальної громади.

11.Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання, що надаються комунальним підприємством «Чорнухи комунгосп».

12.Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання, що надаються сільськогосподарським товариством з обмеженою відповідальністю «Перемога».

13.Про надання адресної одноразової виплати при народженні (усиновленні) дитини гр.Червяк Лілії Анатоліївні.

14. Про надання адресної одноразової виплати при народженні (усиновленні)  дитини гр.Дулич Ользі Тарасівні.

15. Про надання адресної одноразової виплати при народженні (усиновленні) дитини гр.Рясі Наталії Михайлівні.

16.Про передачу коштів міжбюджетних трансфертів 2022-2024 р.р.

17. Про затвердження Програми підтримки діяльності ВП ОВУ у

Чорнухинській селищній територіальній громаді на 2021- 2024 роки.

18.Про затвердження Програми фінансової підтримки закладів охорони

здоров»я Чорнухинської селищної ради на 2021-2024 р.р.в новій редакції.

19.Про Про затвердження Програми підтримки Громадської організації   «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» в смт. Чорнухи Лубенського району Полтавської області на території Чорнухинської територіальної громади на 2022-2024 роки.

20.Про затвердження зведених кошторисних розрахунків вартості об»єкта

будівництва.

21.Про Програму благоустрою  населених пунктів  Чорнухинської селищної територіальної громади на 2022 - 2024  роки.

22.Про Програму збереження та розвитку дорожньо-транспортної мережі

Чорнухинської селищної  територіальної громади на 2022 – 2024 роки.

23.Про внесення змін до структури та загальної чисельності, штатного

розпису виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради на 2021 рік.

24.Про відпустку селищного голови.

25.Земельні питання

26.Різне.

З усіх питань порядку денного 11 сесії 8 скликання прийнято відповідні рішення.